26.05.2017

C.E.S İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri A.Ş.'nin Ar-Ge Merkezi Onaylandı!

Hedef Arge Danışmanlık destekleri ile Ar-Ge Merkezi başvurusu hazırlanan C.E.S İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri A.Ş., 26 Mayıs 2017 tarihi itibariyle Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanmıştır!

Havacılık ve Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren C.E.S İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri A.Ş., Malıköy Anadolu OSB Mah. 12. Cadde No:20/A Sincan Ankara adresinde faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.  Bu adres içerisinde kurulan Ar-Ge merkezinin Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanması ve 5746 sayılı ar-ge kanunu kapsamında Ar-Ge teşviklerinden faydalanabilmesi için gerekli başvuru Hedef Arge Danışmanlık katkıları ile hazırlanmış ve 18 Mart 2017 tarihinde Bakanlığa sunulmuştur.

 

Bakanlık ve görevlendirdiği akademisyenler tarafından yapılan değerlendirmenin ardından 26 Mayıs 2017 tarihinde C.E.S Ar-Ge Merkezi onaylanmıştır. Bu tarihten itibaren; gelir vergisi, gümrük vergisi, personel gelir vergisi ve SGK işveren payı teşviklerinden yararlanmaya başlayacaklardır.

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Sosyal Simge
  • Google+ Social Icon

Copyright © 2017 Hedef Arge Danışmanlık 

Designed by HEDEF ARGE