22.09.2017

Atlas KBS Mühendislik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.'nin Tasarım Merkezi Onaylandı!

Hedef Arge Danışmanlık destekleri ile Tasarım Merkezi başvurusu hazırlanan Atlas KBS Mühendislik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., 8 Haziran 2017 tarihi itibariyle Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanmıştır!

Havacılık ve Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren Atlas KBS Mühendislik, Mustafa Kemal Mahallesi 2142. Cad. Doruk İş Merkezi No:7 Daire:9 Çankaya/ANKARA adresinde faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.  Bu adres içerisinde kurulan Tasarım Merkezinin Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanması ve 5746 sayılı ar-ge kanunu kapsamında Ar-Ge teşviklerinden faydalanabilmesi için gerekli başvuru Hedef Arge Danışmanlık katkıları ile hazırlanmış ve 8 Haziran 2017 tarihinde Bakanlığa sunulmuştur.

 

Bakanlık ve görevlendirdiği akademisyenler tarafından yapılan değerlendirmenin ardından 22 Eylül 2017 tarihinde Atlas KBS Tasarım Merkezi onaylanmıştır. Bu tarihten itibaren; gelir vergisi, gümrük vergisi, personel gelir vergisi ve SGK işveren payı teşviklerinden yararlanmaya başlayacaklardır.

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Sosyal Simge
  • Google+ Social Icon

Copyright © 2017 Hedef Arge Danışmanlık 

Designed by HEDEF ARGE